rather simple fashion is mostly a rolex mini cup vape abilities.

Krbová kamna Nestor Martin

NESTOR MARTIN – litinová kamna

Kamna Nestor Martin jsou výsledkem nekompromisního inženýrství a více než 150-ti let zkušeností. Dnes je značka Nestor Martin prestižní značkou po celém světě.

Mezinárodně patentovaný spalovací systém Woodbox představuje nejvýznamnější pokrok v technologii spalování tuhých paliv v tomto desetiletí. Nabízí vysokou účinnost, sníženou spotřebu paliva, nízké emise znečišťujících látek a působivý efekt plamene a rychlou odezvu. Modely Woodbox jsou také vůbec prvními kamny na tuhá paliva s programovatelným termostatickým dálkovým ovládáním.

Ať už dáváte přednost elegantní jednoduchosti moderního stylu nebo eleganci klasických kamen, v obou případech využijete vysoký výkon kamen Nestor Martin. Každý model je k dispozici v různých velikostech a tepelných výkonech, takže vždy najdete kamna Nestor Martin, který splní každý požadavek na vytápění.

Woodbox technologie

Technologie Woodbox umožňuje spojit požitek z tepla a snadné používání s vynikajícím výkonem hoření. Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a můžete využívat všech výhod systému Woodbox.

Patentovaná technologie spalování Woodbox společnosti Nestor Martin využívá kombinaci přirozeného komínového tahu a předehřátého vzduchu, který je pomalu a rovnoměrně veden k plameni. Tímto způsobem získáte ohromující efekty plamene, od obrovských plamenů až po dohořívající oheň všech barev tančící nad poleny.

Jedinečným aspektem kamen Nestor Martin je také jejich programovatelné termostatické dálkové ovládání, které umožňuje kdykoli zvýšit nebo snížit intenzitu plamene.

Díky zabudovanému termostatu můžete nastavit požadovanou teplotu.

Kamna vydrží v úsporném režimu hořet až deset hodin bez přikládání. Pohled na plameny a neuvěřitelně přesné ovládání ohně je bezkonkurenční. Po celém světě je známo, že pouze tato technologie spalování dělá z kamen pravá kamna Nestor Martin.

Technologie Woodbox vám umožňuje snadné ovládání a má také následující technické výhody:

  • Systém spalování s kombinovaným dohoříváním
  • Vynikající výkon
  • Emise šetrné k životnímu prostředí
  • Přesná regulace rychlosti hoření kamen
  • Systém Airwash, který udržuje sklo kamen vždy čisté
  • Přídavný přívod vzduchu pro snadné zapálení ohně
  • Ocelové vzduchotěsné topeniště, vyložené litinou
  • Jednoduché ruční ovládání

Dálkové ovládání: hrajte si s ohněm, aniž byste se popálili.

Modely s technologií Woodbox mohou být volitelně vybaveny dálkovým ovládáním. Z pohodlí gauče budete moci nastavit rychlost hoření.

Dálkový ovladač lze používat v "manuálním" i "automatickém" režimu. Při použití v "manuálním" režimu budete moci pouhým stisknutím tlačítek + a - nastavit množství vzduchu vstupujícího do kamen a tím snadno zvýšit nebo snížit intenzitu plamene.

Toto nastavení lze kdykoli změnit pomocí dálkového ovladače, stejně jako ruční nastavení regulace vzduchu. Režim "automatický" upraví teplotu v místnosti: vestavěný senzor bude automaticky kontrolovat a upravovat výkon kamen.

Dálkové ovládání Nestor Martin vám poskytne větší flexibilitu a pohodlí než kdykoli předtím.1759
MQ SÉRIE – MQ 33
1800
TQ/TQH SÉRIE – TQH 13
1754
TQ/TQH SÉRIE – TQ 33
1792
TQ/TQH SÉRIE – TQH 43
1781
TQ/TQH SÉRIE – TQH 33

Kontakty

Sv_final

Prodejna a sídlo

Svět krbů spol. s r.o.
Lidická 1195
273 51 Unhošť - Fialka

Otevírací doba

Po - Út   8-13   14-17
St - Čt   8-13   14-18
  8-13   14-17

IČO, DIČ

IČO: 26139693
DIČ: CZ26139693

Kontakty

+420 603 479 867
+420 603 150 603
info@svetkrbu.cz

... nebo nám napište

https://www.high-endrolex.com/36